מדוע גומא?

הנהלת גומא מעורבת ושותפה פעילה בכל תהליכי העבודה עד לסיום הפרויקט, כחלק מאסטרטגיית ניהול הרואה ערך רב בנגישות גבוהה, בליווי ובקרה צמודים ובלתי מתפשרים, כתורמים מרכזיים להגדלת הערך המוסף של הפרויקט המתנהל.

הכוח וההתמחות של גומא הוא בתעשייה: צוות גומא שהנו מיומן, ממוקד בעל יכולות אישיות גבוהות ובעל הבנה מעמיקה בתהליכי שינוי ושיפור בתעשייה, חונך ומלווה באופן צמוד וברמה יומיומית את הנהלת הארגון ונושאי תפקידים בו לבניית כלים ניהוליים ובקרתיים טובים יותר בתוך ובין היחידות השונות בארגון.

חברת גומא רואה את יעדי הפרוייקט בראיה מערכתית.
יעדי הפרוייקט נקבעים ביחס ישר ליעדים העיסקיים של החברה, כך שהצלחת הפרויקט משפיעה באופן ישיר על הצלחתו העיסקית של הארגון.

חברת גומא הינה חברה פרויקטלית המתמחה בליווי וישום של מגוון פרויקטים יחודיים בו זמנית משלב הגדרת ובחינת הצורך, דרך שלבי האפיון, הגדרת פוטנציאל התיעלות כמותי, כלה בשלבי היישום, ההטמעה ליווי ובקרת הפרוייקט עד להשגת היעדים שהוגדרו לפרוייקט.

גומא אוחזת בתרבות ארגונית השואפת כל הזמן ליצירת אמון, אינטגריטי ויושר עסקי עם לקוחותיה ועובדיה. תרבות זו מכתיבה מקצועיות ומחויבות טוטאלית לארגון להשגת מטרותיו.אודות גומא

בעלי החברה

חזון החברה

מטרות החברה

מדוע גומא?

גומא פתרונות בע"מ רח' העבודה 11 ראש העין מיקוד 48017 טלפון: 03-9016391 פקס: 03-9016392